1

Transporto paslaugos yra viena svarbiausių sąlygų verslui plėtoti, todėl transporto logistikos sistema turi veikti efektyviai. Dažnai mūsų klientams svarbi ne tik konkreti transportavimo paslauga - gabenimas iš punkto A į punktą B, bet ir visos kitos su ja susijusios paslaugos.

Visą  mūsų siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Mes galime pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą.  Tokį platų paslaugų spektrą įmanoma pasiūlyti tik turint patikimus partnerius, naujausias informacines technologijas, išsamias žinias apie kiekvienos šalies ekonominę ir kultūrinę specifiką. Tai neįmanoma be profesionalių savo sritį išmanančių darbuotojų.

Tarptautinių

Krovinių gabenimas

Moderniu nuosavu transporto parku gabename paprastus ir pavojingus krovinius įvairiais maršrutais visoje Europoje bei NVS šalyse. Paimsime krovinį nuo Jūsų durų ir saugiai pristatysime į bet kurią Europos šalį.

Krovinių

Ekspedijavimas

Kompleksiniai logistiniai sprendimai, kuriems įgyvendinti pasitelkiame partnerius. Taip pat be problemų galime įvykdyti staiga padidėjusį Jūsų poreikį pervežimams.

Krovinių

Sandėliavimas

Ištisas paslaugų kompleksas, kuriuo garantuojame tinkamą prekių išlaikymą ir parengimą jų eksportui, pardavimui ar perkėlimui.

Muitinės
formalumų

Tvarkymas

Ilgamečiai santykiai su geriausiais specialistais užtikrina greitą – importo, eksporto ir tranzito procedūrų tvarkymą, dokumentų pildymą, ataskaitų teikimą.


© 2014 Rosteka. Visos teisės saugomos įstatymo. Created by CARUSALE