Daugiau kaip 100 nuosavų transporto priemonių!

Transporto parko pasiūla leidžia patenkinti didelę užsakymų įvairovę. Mums priklauso daugiau kaip šimtas šiuolaikinių Mercedes Benz ir MAN markės vilkikų.

Mūsų darbo tikslas, kad kroviniai į pristatymo vietą būtų nugabenti nepažeisti ir tokiomis transporto priemonėmis, kurios jam būtų tinkamiausios pagal jų eksploatacijos sąlygas ir krovos būdus.

Užuolaidinės arba vadinamosios tentinės puspriekabės yra vienos iš populiariausių, taip pat jos yra laikomos vienomis patogiausių. Kai užuolaida patraukiama į vieną ar kitą šoną, sunkvežimis greičiau pakraunamas.

Puspriekabėmis-šaldytuvais skubiai ir kokybiškai pervežame greitai gendančias prekes – daržoves, gėles, vaisius, mėsos, įvairius pieno ir kitus produktus.

Puspriekabėse – šaldytuvuose veikia THERMO KING šaldymo agregatai, o maisto produktų gabenimo sąlygos kontroliuojamos sumontuota temperatūrinio režimo sekimo įranga.

Juose telpa 33 europaletės, palaikoma temperatūra nuo -25 C iki +25 C. Turime dviaukščių, dvejų kamerų šaldytuvų. Puspriekabėse-šaldytuvuose įmontuoti termografai, kurie leidžia kontroliuoti krovinio temperatūrą viso pervežimo metu.

Autotraukiniai gali gabenti krovinį iki 20 t ribos. Paprastai didžiakūbiuose vilkikuose gabename buitinę techniką ir kitas medžiagas, kurių tūris neviršija 20 tonų.

Transporto priemonių aprūpinimas